Menu

MASSAAŽID

Klassikaline massaaž 30 min / 40 min / 60 min

32 / 35 / 46 €

Massaaž leevendab lihaspingeid, parandab vereringet ja soodustab ainevahetust.

Mudamassaaž 50 min

50 €

Hoolitsuses kasutame Saaremaa Mullutu lahe mineraaliderikast muda. Muda leevendab lihaspingeid ja nahaprobleeme, parandab vereringet ning toidab nahka jättes selle siidjaks.

Stressivastane massaaž kogu kehale 60 min

53 €

Spaanauding energiat andvate sidruni, lavendli ja tüümiani lõhnanootidega. Hooldus pakub ülimat lõõgastust ning vabastab keha ja meeled ka kõige suurematest pingetest. Hoolduse järgselt on keha energiatasakaal taastunud, meeled on puhanud ning lihaspinged vähenenud. Nahk on sametiselt pehme.

Tiibeti massaaž soojade kubudega 60 min

60 €

Soojade soolakubudega tehtav massaaž, mis ergutab pindmist vereringet ja viib jääkained organismist välja samal ajal nahka silendades. Hoolitsus, mis sobib nii meestele kui naistele.

Rahustav massaaž peale ja õlavöötmele 30 min

30 €

Hoolitsus haarab nii õlad, käsivarred kui ka kaela ja pea. Peamassaažil on energiat stabiliseeriv efekt, see on depressioonivastane ning parandab vere- ja lümfiringet.

Massaaž kuuma õliga 60 min

50 €

Massaaž puhastab organismi, toidab nahka, tugevdab immuunsüsteemi, parandab vereringet ning vabastab keha pingetest.

Massaaživoodi VelusJet 20 min

17 €

VelusJet on uue põlvkonna veealuse massaaži seade, milles on ühendatud ainulaadne kooslus vee, soojuse ja massaaži jõust. VelusJet aitab vähendada lihaspingeid, parandada ainevahetust, aktiveerida lümfidrenaaži, tugevdada pehmet koestruktuuri, parandada enesetunnet ja suurendada heaolu. Meditsiiniline teraapiline massaažiseade kombineerib soojaravi, klassikalise ja veealuse massaaži ravitoimed.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun