Menu

NÄOHOOLITSUSED

Näo- ja dekolteehoolitsus mudaga 40 min

35 €

Hoolitsuses kasutatakse naturaalset tervisemuda, mis on pärit Käina lahe maastikukaitsealalt Hiiumaal. Sobib kõikidele nahatüüpidele, sõltumata vanusest ja soost. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb koorimine, mudamask näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale kreem.

Säraandev näohoolitsus 30 min

33 €

Kiire ja efektiivne hoolitsus, mille käigus kooritakse põhjalikult nägu ning kantakse nahale sobilik mask, mis tasakaalustab ja taastab naha vajadused. Hoolitsuse lõpetab sobiv silma- ja näokreem. Nahk jääb meeldivalt särav ja siidine, nahk on niisutatud ja niiskusevaesusest tingitud peened jooned minimeeritud.

Lõõgastav näohoolitsus massaažiga 30 min

33 €

Näohoolitsus sobib kõigile, kes soovivad taastada kauni, särava ja elastse naha. Näomassaaž parandab vere- ja lümfiringet, naha ainevahetust ning hapnikuga varustamist. Hoolitsus algab näo puhastamise ja toniseerimisega, millele järgneb massaaž näole, kaelale ja dekolteele. Lõpetuseks kantakse nahale silmaümbruse-ja näokreem. Nahk jääb siidine ja sile ning niisutatud ja pehme.

Klassikaline mosaiiknäohoolitsus 45 min

45 €

Klassikaline näohoolitsus, mis teostatakse vastavalt nahatüübile. Hoolitsuse käigus keskendutakse näonaha põhilistele vajadustele – puhastamine, koorimine, mask. Hoolitsuse lõpetab näonahale sobiv seerum ning näo- ja silmakreem.

Erinevad näohoolitsused teenindaja soovitusel 30-50 min

39-59 €

Valikus: pinguldav- , puhastav-, niisutav- ja rasusele nahale hoolitsus ning silmaümbruse hoolitsus.

Ripsmete värvimine 15 min

6 €

Kulmude värvimine 15 min

6 €

Kulmude korrigeerimine 15 min

8 €

Kulmude värvimine ja korrigeerimine 20 min

12 €

Kulmude ja ripsmete värvimine ja korrigeerimine 30 min 

17 €

Näopiirkonna (lõug ja ülahuul) depilatsioon 10 min

5 €

Ninasõõrmete vahatamine 10 min

5 €

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun