Menu

KÄTE- JA JALGADE HOOLITSUSED

Käte- ja jalgade hoolitsustes kasutatakse HOIA, Mary Cohr’i ja Orly tooteid.

Kergus väsinud jalgadele 45 min

45 €

Spetsiaalne hoolitsus raskustundega, väsinud, pakitsevatele ja öösiti krampi tõmbuvatele turses jalgadele. 

Väsinud jalgade hoolitsus on tõhus ning samas nauditavalt lõõgastav, sisaldades jalgade koorimist merelise koorijaga, vetika-ekstraktidega mähkimist aktiivainetega ja hellitavat massaaži, mis leevendab väsinud ja tursunud jalgade ebameeldivustunnet. Lisaks aitab hoolitsus väljutada jääkained ja parandada vere mikrotsirkulatsiooni, tagades nii kohese kui ka pikaajalise efekti. Mähise toimimise ajal (20 min) toimub rahustav pea- või kätemassaaž. 

Hoolitsus sobib ideaalselt ka lapseootel naistele.

Klassikaline maniküür 60 min

35 €

Hoolitsus sisaldab küünte ja küünenahkade töötlust, käelabade  kreemitamist. Soovi korral poleeritakse või lakitakse küüned ravilakiga.

Maniküür kuuma õliga 60 min

40 €

Hoolitsus rahustab kuivi käsi ja küünenahkasid, pehmendab ja toidab nahka, niisutab kuivi ja hapraid küüsi. Hoolitsus sobib ka meestele. Ei sobi geelküüntele.

Klassikaline pediküür 60 min

45 €

Hoolitsus sisaldab nahka pehmendavat jalavanni, küünte korrastamist ja nahapaksendite korrastamist. Soovi korral poleeritakse või  lakitakse küüned ravilakiga.

Lõõgastav jalgade hoolitsus sooja küünlaõliga 30 min

35 €

Jalad kooritakse ja masseeritakse sooja küünlaõliga kuni põlvedeni. Hoolitsuses ei korrastata küüsi ega paksendeid kandadel.

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun