Menu

KEHAHOOLITSUSED

Mudamaagia 50 min / 75 min

56 / 68 €

Muda on tõhus vahend naha välimuse parandamiseks, kehamõõtude vähendamiseks, tselluliidiga võitlemiseks ja jääkainete väljutamiseks. Hoolitsus algab kogu keha koorimisega meresoola sisaldava koorijaga, järgneb kehamähis mille toimimise ajal toimub rahustav peamassaaž. Pikema protseduuri lõpetab lõõgastav kehamassaaž eeterliku õliga.

Lõõgastav kehahoolitsus lapseootel emale 45 min

55 €

Hoolitsus sisaldab keha koorimist ja lõõgastavat massaaži. Hoolitsuse lõpetab kehakreem.

Matis massaaĹľihoolitsus maskiga 50 min

57 €

Hoolitsus algab kogu keha masseeriva koorimisega, seejärel kantakse kehale mask. Maski toimimise ajal toimub rahustav peamassaaž.

Maskide valik:

  • soojendav mask aitab väljutada kehast jääkaineid ning pakub lõõgastust pinges olevatele piirkondadele
  • pinguldav mask kantakse pinguldust ja korrigeerimist vajavatele piirkondadele ning pakub ĂĽlitõhusat kombinatsiooni salendavatest ja trimmivatest toimeainetest
  • salendav kergelt kuumenev mask parandab mikrovereringet, stimuleerib rasvapõletusprotsessi ning trimmib ja toniseerib nahka

Kehakoorimine 30 min

40 €

Koorimine eemaldab nahalt surnud naharakud, aitab väljutada kehast mürke ning mõjub nahka toniseerivalt. Nahk muutub siidiselt pehmeks ja säravaks. Koorija kantakse kogu kehale masseerivate liigutustega. Hoolitus sobib rasedale.

Mary Cohr lõõgastav massaažihoolitsus ülakehale  30 min

40 €

Hoolitsus algab selja masseeriva koorimisega mango- ja pruuni suhkru koorijaga. Hoolitsuse lõpetab massaaž massaažikreemiga. Tulemuseks sametiselt sile nahk. Hoolitus sobib rasedale.    

Hoolitsus meestele Spa-Jet kapslis 50 min / 90 min

57 € / 88 €

Meestele mõeldud lõõgastav hoolitsus Spa-Jet kapslis, mis sisaldab infrapuna-aurusauna, värviteraapiat, Vichy dušši, vesi- ja vibromassaaži seljale ning jalgadele. Hoolitsus algab keha masseeriva koorimisega, hoolitsuse lõpetab kehakreem.

Pikem protseduur sisaldab lisaks kerget hoolitsust näole, hoolitsuse lõpetab kehamassaaž.

Spa-Jet kapslihoolitsus tselluliidiprogrammiga 50 min / 90 min

57 € / 88 €

Kapslisse on koondatud infrapuna – aurusaun, värviteraapia, Vichy dušš, vesi- ja vibromassaaĹľ seljale ning jalgadele. Hoolitsus algab keha masseeriva koorimisega, hoolitsuse lõpetab kehakreem.

Pikem protseduur sisaldab lisaks kerget hoolitsust näole, hoolitsuse lõpetab kehamassaaž.