Menu

SPAA KLASSIKA

Soolakamber 30 min

8 €

Tugevdab limaskestadega seotud immuunsüsteemi, vähendab hingamisteede turseid ja kergendab nohu korral hingamist. Samuti on soolakambril stressi vähendav mõju. Nahaprobleemide korral on sool leevendava toimega. Soolaravi toimel suureneb rögaeritus kroonilisi kopsuhaigusi põdevatel inimestel, paraneb kopsude ventilatsioon.

Soojendav parafiin-osokeriit 20 min

18 €

Parafiin-osokeriitravi on pindmine soojusravi ja toimib paikselt liigeste ja lihaste vaevuste puhul.

Soojendavad parafiinkindad 20 min

18 €

Virsikuõliga parafiinivanni hoolitsus niisutab ja taastab kuiva ning tundlikku nahka. Nahk muutub pehmeks ja siledaks. Lõõgastav soojus on kosutav ning tervistav. Hoolitsus sobib väga hästi vereringehäirete ning liigesvaevuste korral. Esmalt kooritakse käed, järgneb parafiinivann. Sooja parafiini toimeaeg on 10 – 15 minutit. Hoolitsuse lõpetab kerge massaaž.

Soojendavad parafiinsokid 20 min

18 €

Hoolitsus muudab naha pehmeks ja on sügavniisutava toimega, parandab vereringet ning on küünevalle pehmendav. Teepuuõliga parafiin vaigistab valu ja toimib põletikuvastaselt krooniliste liigese- ja lihashaiguste ning traumajärgsete muutuste korral.

Lokaalne mudaravi 15-20 min

20 €

Soojendatud muda, mis on segatud tudraõli ja raviturbaga paigutatakse soovitud piirkonnale: turi, küünarliigesed, randmed, põlved või sääred.  Pärast hoolitsust on soovitav puhata. Näidustused: reumaatilised haigused, kroonilised liigese- ja lihaspõletikud, kroonilised nahahaigused (psoriaas).

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. LISAINFO. Nõustun